Новий порядок в’їзду транспорту в пішохідну частину Львова набере чинності 1 серпня

16:10 30 червня 2016 р.


Фото: leopolis.news

З 1 липня до 1 серпня проводитимуть заміну перепусток мешканцям пішохідної частини міста й підприємцям, які здійснюють довіз продукції до закладів торгівлі та ресторанного бізнесу.

«Новий порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну частину міста набере чинності 1 серпня цього року», – повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Про це розповів керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль, який зазначив: «З 1 липня до 1 серпня мешканцям пішохідної частини міста та підприємцям, які здійснюють довіз продукції до закладів торгівлі та ресторанного бізнесу, проводитимуть заміну перепусток». Старі перепустки з 1 серпня будуть недійсні.

Юрій Діль уточнив, що для мешканців пішохідної зони перепуски будуть безкоштовними, однак, скасовується дозвіл на проїзд за дорученням. Підприємцям видаватимуть тільки місячні абонементи, одноразових перепусток не буде. «Вартість місячного абонемента складе близько 1200 грн», – зазначив Юрій Діль.

Нагадаємо, 24 червня цього року виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до рішення «Про затвердження Положення про порядок регламентованого в'їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої проспектом Свободи, площею Торговою, площею Данила Галицького, вулицею Підвальною, вулицею Валовою, площею Міцкевича». Відтак, транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони, підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо мають право безоплатного в'їзду у пішохідну зону з 06.00 до 08.00, а з 08.00 до 11.00 в'їзд у пішохідну зону для підприємців буде платний.

Також для в’їзду необхідно попередньо сплати на рахунок ЛКП «Муніципальна дружина» плати за обслуговування болардів. Перебувати у межах пішохідної зони впродовж не більше однієї години з часу в'їзду. Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич повідомляла раніше:

«Рішення врегулює перебування автотранспорту в пішохідній частині міста. Це стосується прилеглих до площі Ринок вулиць. Будуть скасовані всі перепустки, які видавалися Галицькою районною адміністрацією для фізичних осіб, для мешканців, для суб’єктів господарювання. Нові перепустки буде видавати ЛКП «Муніципальна дружина».

Наступний крок – тільки до 8:00 ранку буде безоплатний в’їзд автотранспорту в центральну частину міста. З 8:00 до 11:00 за перебування автотранспорту буде зніматися плата. Дозвіл видаватиметься виключно на одну годину. В разі порушення, якщо автомобіль заїхав і через годину не виїхав, ми будемо фіксувати це як порушення, видавати попередження і в наступного разу не впускатимемо його через болард в центральну частину міста.

Це все робиться для того, аби навести порядок. Адже зараз, коли опущений болард, автомобілі заїжджають у центральну частину міста  і можуть тут стояти цілий день. Також «муніципальна дружина» буде штрафувати власників автомобілів, які будуть себе не коректно вести».

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу