Дорогу між вулицями Хмельницького й Кукурудзяною обіцяють відкрити у Львові через два тижні (відео)

15:58 6 листопада 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, міський голова Андрій Садовий запевнив: «За два тижні, коли ця дорога буде відкрита, цей район не впізнаєте».

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову», що між вулицями Хмельницького й Кукурудзяною будують нову дорогу, довжина якої складає 344 м. У повідомленні також конкретизують:

«Будівництво дороги співфінансується Львівською міською радою та «Епіцентром». Нова дорога допоможе розвантажити кільце на вулицях Хмельницького й Кукурудзяній».

У прес-службі ЛМР також цитують міського голову Львова Андрія Садового, який зазначив:

«Цей район сьогодні отримує дуже хорошу динаміку розвитку. Але з новими робочими місцями, які тут будуть, також збільшується навантаження на трафік.

Ми домовились з «Епіцентром», вони виділяють 1 млн. грн, місто дає 2 млн. грн, і ми спільно робимо дорогу від Хмельницького до Кукурудзяної. Ця дорога розв’яже цей транспортний колапс, який зараз виник. Паралельно, звичайно, ми і по колектору, по всіх мережах наводимо порядок, ремонтуємо хідники.

За два тижні, коли ця дорога буде відкрита, цей район не впізнаєте. Він отримає нове дихання. Тут будуть ще збільшуватись нові робочі місця». 

У прес-службі міської ради додають: «Замовником робіт виступає управління капітального будівництва ЛМР, виконавець – підприємство «ШРБУ-65».  Внесок міської ради у будівництво дороги складає 2 млн грн, «Епіцентр» – 1 млн 50 тис. грн.  Виконано підготовчі роботи, перекладено каналізаційний колектор діаметром 1200 мм довжиною 108 пм та затампоновано старий колектор, перекладено електромережі, що потрапляли в межі будівництва, підготовлено дорожнє полотно під асфальтування, виконано частину замощення тротуарів бетонною плиткою. Зараз влаштовують нижній шар асфальту. Усі роботи з будівництва нової дороги планують закінчити до кінця цього року».

У прес-службі міської ради повідомляють також, що наступного року у Львові будуть проводжені масштабні ремонтні роботи дорожнього покриття. У повідомленні також конкретизують:

«Про це сьогодні зазначив Андрій Садовий, міський голова, оглядачу роботи з будівництва нової дороги між вулицями Б.Хмельницького та Кукурудзяною. Зокрема, наступного року будуть продовжені роботи по трамваю №6, по трамваю на Сихів. Запланований і ремонт вулиця Мечникова. Андрій Садовий також зазначив:

«Ми б хотіли зробити все й одразу. Так не виходить. Тому наступного року буде дуже багато робіт. Це і по маршруту №6, і по трамваю на Сихів.

Також вулиця Личаківська є, вулиця Зелена є, а Мечникова половина не закінчена. Треба довести до ладу. Бай Бог, щоб усе було нормально в країні. Бо плани, які ми мали на цей рік, не вдалось у повному об’ємі реалізувати через ситуацію в країні. Якщо наступний рік буде нормальний, будемо проводити багато робіт».


Відео: Андрій Андрух / Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу