Новобранці-прикордонники на Львівщині вперше застосували АК-74 | Новини Львова

Новобранці-прикордонники на Львівщині вперше застосували АК-74

14:40 5 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У середу, 5 грудня, на польовій навчальній базі Кінологічного навчального центру у Великих Мостах відбулося «бойове хрещення» строковиків призову «Осінь 2018» – юнаки здійснили перші постріли з автомата АК-74.

До цього моменту молоді воїни вивчали на заняттях з вогневої підготовки будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи. Під пильним керівництвом досвідчених викладачів солдати виконали початкову вправу стрільб та продемонстрували досить непогані результати, як для першого разу.

Основна мета таких занять – навчити молодих прикордонників впевнено та обережно поводитись зі зброєю, адже більшість з них вперше взяли до рук бойову зброю. Уже за декілька днів юнаки складуть Військову присягу та будуть направлені в підрозділи охорони державного кордону України.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також опублікували фоторепортаж із Великих Мостів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу