Новобранці-прикордонники на Львівщині вперше застосували АК-74

14:40 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 1020


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У середу, 5 грудня, на польовій навчальній базі Кінологічного навчального центру у Великих Мостах відбулося «бойове хрещення» строковиків призову «Осінь 2018» – юнаки здійснили перші постріли з автомата АК-74.

До цього моменту молоді воїни вивчали на заняттях з вогневої підготовки будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи. Під пильним керівництвом досвідчених викладачів солдати виконали початкову вправу стрільб та продемонстрували досить непогані результати, як для першого разу.

Основна мета таких занять – навчити молодих прикордонників впевнено та обережно поводитись зі зброєю, адже більшість з них вперше взяли до рук бойову зброю. Уже за декілька днів юнаки складуть Військову присягу та будуть направлені в підрозділи охорони державного кордону України.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також опублікували фоторепортаж із Великих Мостів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 18 квітня 2019 р.

Військові правоохоронці завершили навчання у Львові

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди звершення навчання базового курсу фахової підготовки рядового складу та фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 183