«На території Львова не може бути полігонів і звалищ», – Садовий

11:50 1 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Міський голова запевнив мітингувальникам, що «сміттєсортувальна станція на Рясному – це приватна ініціатива, яку реалізували без належного громадського обговорення та надання мешканцям відповідної інформації».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 1 грудня, що сьогодні на сесію ЛМР прийшли мешканці районів Білогорща й Рясне, аби висловитись проти розміщення на їхній території сміттєсортувальної лінії. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий пояснив їм, жодних сміттєзвалищ у Львові бути не може, а сміттєсортувальна станція на Рясному – це приватна ініціатива, яку реалізували без належного громадського обговорення та надання мешканцям відповідної інформації.

Міський голова зазначив: «Сьогодні мешканці декількох районів прийшли до сесійної зали. Останнім часом у ЗМІ була інформація, що на території «Сільмашу» облаштовують сміттєсортувальну лінію. Це лінія, яка не має відношення до міської влади. Міська влада жодних угод за цим питанням не укладала. Це приватна ініціатива, яка була як реакція на ті ж заклики депутатів міської ради, що лунали ще в червні-липні. На превеликий жаль, монтування цієї сортувальної лінії відбулося без належного громадського обговорення та тлумачення, що й викликало нерозуміння. Також ми розуміємо, що дуже часто інформацію було подано в неповному обсязі».

Андрій Садовий також запевнив: «Хочу офіційно всім заявити, що ніяких полігонів, як і звалищ, на території Львова бути не може. Будь-який сортувальний комплекс такого масштабу мав би мати підтримку і депутатів міської ради, і мешканців».

У прес-службі ЛМР також повідомили, що інформація щодо облаштування містом такої станції з’явилась у зв’язку з ухвалою щодо виділення землі КП «Львівспецкомунтранс» на території колишнього заводу «Сільмаш», яку було винесено на попереднє засідання сесії. Як зазначив Андрій Садовий, йшлося про закріплення відповідної території для обслуговування об’єкта, який знаходиться у власності КП, а не для сміттєвої діяльності.

Міський голова заявив також: «Окрім того, було допущено помилку, адже за спорудою підприємства мали намір закріпити велику територію, що, на мою думку, зараз не є великою потребою. Хоча ми справді маємо сьогодні випадки, коли за останні декілька тижнів виявилось близько 10 крадіжок майна міста Львова. Також є моменти порушення законодавства щодо земельних ресурсів. Але я думаю, ми наведемо лад. Тобто, будь-які питання, які стосуються сміття, мають бути публічними, відкритими, і громада має про них знати».

dailylviv.com

До теми

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу