Ніхто не наказуватиме не стріляти у відповідь, – Генштаб

10:40 13 червня 2019 р.

  • 0
  • 507


Фото: ukrinform.ua

Начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак запевнив, що українським військовим на Донбасі ніхто не давав команди не стріляти у відповідь.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак повідомив про це в інтерв'ю Українській службі «BBC». За його словами,  «там іде війна, і всі командири там перебувають на своїх місцях».

«Командир відділення командує відділенням, командир взводу – взводом, командир роти – ротою. У них жодних команд не відповідати немає. Ні одна людина, яка хоч щось розуміє у війні, такої команди не дасть», – поінформував також Руслан Хомчак

Начальник Генерального штабу ЗСУ запевнив: «І таких команд не було, таких команд я не отримував від нашого військово-політичного керівництва, і я таких команд не давав. І знаю точно, що командири там в ООС таких команд не давали і не дадуть. Розповсюдження подібної інформації – це один із елементів інформаційно-психологічної війни».


dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:45 18 вересня 2019 р.

На Львівщині тренують спецпризначенців Молдови

Воїни 3-го полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗС України провели під час командно-штабної фази міжнародних навчань «Rapid Trident-2019» реальне тренування з представниками Збройних сил Молдови.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 297

18:30 18 вересня 2019 р.

На сесії Львівської міськради розглянуть 251 питання

У четвер, 19 вересня, о 10.00 в актовій залі Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського (№11) розпочнеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу