Ніхто не наказуватиме не стріляти у відповідь, – Генштаб

10:40 13 червня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак запевнив, що українським військовим на Донбасі ніхто не давав команди не стріляти у відповідь.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак повідомив про це в інтерв'ю Українській службі «BBC». За його словами,  «там іде війна, і всі командири там перебувають на своїх місцях».

«Командир відділення командує відділенням, командир взводу – взводом, командир роти – ротою. У них жодних команд не відповідати немає. Ні одна людина, яка хоч щось розуміє у війні, такої команди не дасть», – поінформував також Руслан Хомчак

Начальник Генерального штабу ЗСУ запевнив: «І таких команд не було, таких команд я не отримував від нашого військово-політичного керівництва, і я таких команд не давав. І знаю точно, що командири там в ООС таких команд не давали і не дадуть. Розповсюдження подібної інформації – це один із елементів інформаційно-психологічної війни».


dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу