Невідомий травмував працівника «Львівобленерго»

13:15 15 лютого 2018 р.


Фото: google.com.ua

Медики шпиталізували начальника відділу технічного аудиту Львівських міських електромереж із діанозом «струс головного мозку та забій м’яких тканин».

13 лютого під час виконання службових обов’язків отримав травму начальник  відділу технічного аудиту Львівських міських електромереж ПрАТ «Львівобленерго». Про це повідомили в прес-службі «Львівобленерго», де також розповіли: «Цього дня працівники відділу технічного аудиту (ВТА) відключали електроустановку приватного підприємства «Жером» на вулиці Шевченка, 44. Причина – діючий за цією адресою магазин автозапчастин несанкціоновано користується електроенергією і не сплачує за неї вже протягом трьох років».

«Невідомий чоловік на території цього підприємства перешкоджав енергетикам – не допускав їх до приладу обліку, погрожував працівникам товариства битою та предметом, схожим на пістолет.  Енергетики одразу ж повідомили про ситуацію начальника відділу технічного аудиту, який зі своїм заступником прибув на місце події», – поінформували також в «Львівобленерго».

«Під час робіт із відключення невідомий вдарив керівника ВТА в скроневу ділянку голови. В результаті останній отримав струс головного мозку та забій м’яких тканин. Зараз він перебуває в лікарні», – розповіли також в «Львівобленерго».

«Працівники товариства одразу ж викликали поліцію на місце події, а також подали відповідну заяву у Шевченківський райвідділ поліції Львова.  Порушено кримінальне провадження, триває розслідування», – повідомили в прес-службі «Львівобленерго».

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу