Неурядові організації Львівщини запрошують до участі в конкурсі на отримання грантів

14:12 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: krm.com.ua

Максимальна сума грантового фінансування одного проекту не має перевищувати 15000 евро .

«Український незалежний центр політичних досліджень спільно зі Спілкою Робітничих Самаритян (Німеччина) і Центром стратегічних досліджень та розвитку Грузії за підтримки Є оголошує конкурс грантових проектів для неурядових організацій на отримання малих грантів у рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли подробиці:

«Директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк зазначив: «Конкурс має на меті підтримати спільні проекти неурядових організацій та місцевих органів виконавчої влади (органів місцевого самоврядування) щодо надання соціальних послуг вразливим верствам населення. Максимальна сума грантового фінансування одного проекту не має перевищувати 15 000 евро. В департаменті соціального захисту населення розглянуть пропозиції поданих проектних заявок та надаватимуть листи-підтримки проектам, які відберуть у подальшому.

До участі у конкурсі запрошують неурядові організації, які відповідають таким вимогам: зареєстровані як юридичні особи не пізніше 1 червня 2015 року; безпосередньо надають соціальні послуги вразливим групам населення та/або займаються соціальним підприємництвом для забезпечення потреб вразливих груп населення; працюють на території Львівської області. Тривалість проектів має становити 12 місяців. Кінцевий термін подання пропозицій – 11 липня 2016 року.

Перевагу нададуть проектам, які охоплять малі населені пункти регіону. Проекти, спрямовані на надання гуманітарної допомоги, розглядатися не будуть.

Контактні дані для отримання листів-підтримки: Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (Львів, вулиця Митрополита Андрея, 10, кабінет 404,). Телефон:  +38 032 255 41 68. Електронна пошта: dszn.stacustanov@gmail.com».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації