«Nestle» підтвердила отруєння своїх працівників у Львові

23:29 27 листопада 2019 р.

Виявлені бактерії групи кишкової палички «Escherichia coli» в певних готових стравах їдальні «Ольвія» жодним чином не вплинули на якість продукції фабрики «Світоч», яка теж належить компанії «Nestle».

Компанія Nestle 27 листопада розіслала офіційну позицію щодо харчового отруєння працівників «Nestle» у Львові. Вона визнає, що 21 листопада 2019 року декілька працівників філії ТОВ «Нестле Україна» Нестле Бізнес Сервіс в Європі відчули симптоми харчового отруєння та звернулися за медичною допомогою після харчування у їдальні «Ольвія», яка розташована у бізнес центрі «Домінант Плаза» на вулиці Угорській, 14 у Львові. Як результат, 8 працівників «Nestle Бізнес Сервіс центру» потребували госпіталізації в лікарні Львова для лікування. За оцінками лікарів, стан хворих поліпшується, їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. 

"Ми з’язалися зі всіма працівниками Нестле Бізнес Сервіс центру аби упевнитись, що вони отримали необхідний медичний догляд, та надали всю необхідну підтримку кожному з них", - цитуємо текст «Nestle» для ЗМІ. Необхідна підтримка, мабуть, передбачає певні виплати-відшкодування потерпілим. 

У додаток до перевірки, яка була проведена Держпродспоживслужбою Львівської області, лабораторія «Nestle» в Україні провела додаткові аналізи готових страв, кухонного приладдя та зони приготування страв, які використовували працівники їдальні «Ольвія» для готування. Відповідно до результатів мікробіологічних досліджень продуктів харчування та зони приготування продуктів харчування були виявлені бактерії групи кишкової палички, Escherichia coli в певних готових стравах. Наявність патогенних мікроорганізмів не підтверджена - лабораторія продовжує дослідження. Компанія «Nestle» продовжує перевірку постачальника послуг харчування їдальні «Ольвія».

Інцидент трапився в Нестле Бізнес Сервіс центрі, який не виробляє продукцію Nestlé та розташований в іншій частині Львова, ніж фабрика «Світоч». Цей інцидент жодним чином не вплинув на якість продукції компанії. 

У Nestle окремо наголошують, що їдальня «Ольвія» не є частиною компанії Nestle і розташована за іншою адресою, ніж фабрика «Світоч». Жоден працівник фабрики «Світоч» не зазнав харчового отруєння. Ця інформація повністю збігається з даними на офіційному сайті Держпродспоживслужби Львівської області, що перевіряла їдальню «Ольвія» після інциденту. Повідомлення в окремих ЗМІ щодо отруєння працівників фабрики не відповідає дійсності, йдеться в офіційній позиції ТОВ "Нестле Україна". 

Нагадаємо, "Щоденний Львів" повідомляв, що у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні були ушпиталені семеро людей, які харчувались в їдальні ТзОВ «Nestle Україна»

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу