Негода знеструмила вчора на Львівщині 14 сіл

09:46 30 липня 2016 р.

  • 0


Фото: novadoba.com.ua

29 липня на території області були зафіксовано п’ять порушень в роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Дрогобицькому районі 29 липня о 15:00 внаслідок проходження грозового фронту без електропостачання тимчасово повністю залишилися п’ять сіл – Верхні й Нижні Гаї, Ролів, Добрівляни та Воля Якубова. 29 липня о 19:30 аварійними бригадам Дрогобицького РЕМ відновлено в повному обсязі електропостачання Добрівлянам і Волі Якубова. Станом на ранок 30 липня частково залишаються без електропостачання Верхні й Нижні Гаї та Ролів.

У Городоцькому районі 29 липня о 21:00 у наслідок пошкодження низковольтної лінії 0,4 кВ тимчасово було припинено електропостачання до сіл Галичани, Речичани й Лісновичі (повністю). 29 липня о 22:00 силами аварійних бригад Городоцького РЕМ електропостачання цих сіл відновлено в повному обсязі.

У Стрийському районі29 липня о 22:00 внаслідок проходження грозового фронту без електропостачання тимчасово повністю залишилося село П'ятничани.  У Миколаївському районі 29 липня о 22:00  внаслідок пошкодження лінії передач, без електропостачання тимчасово повністю залишилися три села – Велика Воля, Стільсько, й Глухівець. 

У Старосамбірському районі 29 липня о  22:38 внаслідок пошкодження лінії передач, без електропостачання тимчасово залишилися села Тисовиця й Стрілки (частково). Про це повідомили сьогодні, 30 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації