Негода знеструмила 41 населений пункт Львівщини

09:50 2 грудня 2016 р.

Унаслідок пошкодження низьковольтного кабелю знеструмлено частину абонентів на вулиці Тракт Глинянський у Львові.

У ніч на 2 грудня внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 41 населеного пункту у Львівській області. До відновлення їм енергопостачання залучено бригади обленерго.

Про це повідомили в п’ятницю, 2 грудня, на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Натомість у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації поінформували сьогодні, що 1 грудня та вночі 2 грудня на території області були зафіксовані сім порушень у роботі систем життєзабезпечення населення.

Зокрема, 2 грудня о 02:40 унаслідок пошкодження низьковольтного кабелю знеструмлено частину абонентів на вулиці Тракт Глинянський у Львові. А в Мостиському районі1 грудня о 23:20 унаслідок пошкодження лінії електропередач знеструмлено14 населених пунктів (12 – повністю, а два – частково).

У Золочівському районі 2 грудня о 00:38 унаслідок пошкодження лінії електропередач повністю знеструмлено два населених пункти, у Яворівському районі 2 грудня о 02:42 унаслідок пошкодження лінії електропередач знеструмлено 20 населених пунктів (13 – повністю, а сім – частково), у Дрогобицькому районі 2 грудня о 05:19 унаслідок пошкодження лінії електропередач зненструмлено шість населених пунктів (чотири –  повністю, а два –  частково), у Жовківському районі 2 грудня о 05:40 унаслідок пошкодження лінії електропередач частково зненструмлено один населений пункт, а в Сокальському районі 2 грудня о 05:45 у наслідок спрацювання системи автоматики, також частково зненструмлено один населений пункт.

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу