Небайдужі львів’яни не втомлюються допомагати третьому батальйону територіальної оборони

11:53 7 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного військового комісаріату

Як повідомили в прес-службі обласного військового комісаріату, чергову партію провіанту зібрали для силовиків представники Всеукраїнського благодійного фонду Святого Миколи Чудотворця.

У прес-службі облвійськокомату повідомили, що третьому батальйону територіальної оборони Львівської області знову повезуть допомогу. У повідомленні також конкретизують:

«Щотижня Львівському батальйону територіальної оборони на схід зі Львівського обласного військового комісаріату надсилають гуманітарну допомогу. Чергову партію помічі надали й 6 жовтня представники Всеукраїнського благодійного фонду Святого Миколи Чудотворця.

Воду, 1 тонну картоплі та інші продукти харчування вдалось зібрати завдяки небайдужим львів’янам на потреби наших військових. Окрім того, завдяки зусиллям Фонду, було закуплено два двигуна для бронетанкової машини, яка слугує українському війську в зоні проведення антитерористичної операції. Їх та іншу допомогу вже невдовзі отримають бійці Львівського батальйону».

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу