Назвали головну причину травмування людей на Львівській залізниці

23:59 10 лютого 2021 р.

Упродовж 2020 року під час рейдових перевірок дотримання громадянами правил безпеки на території виробничих підрозділів працівники воєнізованої охорони Львівської регіональної філії виявили 949 порушників, яких оштрафовано на загальну суму 32,3 тис. гривень.

Про це інформує Львівська залізниця, пише DailyLviv.

Торік через власну необережність та легковажність на території залізниці травмувалося 52 особи, тоді як у 2019 році було зафіксовано 74 випадки невиробничого травматизму.

При цьому, як і в попередні роки, основними причинами травмування є ходіння залізничними коліями та перехід через колії у невстановлених місцях, що спричинили половину від усіх випадків, зафіксованих у 2020 році.

Аналіз статистичних даних також свідчить, що торік найбільш травмонебезпечним був період доби з 18-ї до 24-ї год., випадків, що трапилися на території станцій та на перегонах – приблизно порівну, а от чоловіків серед порушників значно більше, адже з 52 травмованих лише 11 жінок.

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу