Навпроти будівлі Львівської ОДА облаштували намет чорнобильці Сокальського району

19:12 29 липня 2015 р.


Фото: СокальINFO

Протестувальники обіцяють вдатись до більш радикальних дій.

У Львові чорнобильці з Сокальського району продовжують акцію протесту і хочуть перейти до більш радикальних дій. Про це повідомив телефоном інтернет-виданню «СокальINFO» один із протестантів.

Зокрема, він повідомив, що акції протесту пройшли недарма. Зокрема, вони домоглися коштів на лікування. Ще одним досягненням є те, що двох тяжкохворих чорнобильців з Сокальського району включили до соціальної програми медичного захисту і їм виділили гроші на операцію та лікування.

Пікетувальники навпроти Львівської ОДА облаштували намет. Там вони ночуватимуть доти, доки держава не виконає їхніх вимог. Також, вони обіцяють вдатись до більш радикальних дій.

Наразі основною вимогою чорнобильців є створення робочої групи при Львівській ОДА, яка займатиметься вирішенням їхніх проблем. Своєю чергою, управління соціального захисту населення повідомило, що для отримання путівок на санаторно-курортне лікування на наступний рік, необіхдно подати відповідні заяви до 15 жовтня 2015 року.

Про це повідомило сьогодні, 29 липня, інтернет-видання «СокальINFO».

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу