Навчання на Львівщині інспектував командувач cухопутних військ Канади

10:45 15 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Генерал-лейтенант Пол Винник наголосив, що його підлеглі багато чого вчаться в українців.

У прес-службі обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 15 листопада, що вчора Львівщину відвідала канадська делегація, яку очолював командувач cухопутних військ збройних сил Канади – генерал-лейтенант Пол Винник. Зокрема, гості побували у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) та у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а супроводжували їх перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський і надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

Під час брифінгу у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів гостям про структуру та призначення полігону та подякував канадським військовослужбовцям за допомогу у підготовці українських підрозділів. Також гості перевірили хід підготовки підрозділів у рамках «Багатонаціональної тренувальної групи – Україна» й поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями. Крім того, вони оглянули об’єкти навчальної й матеріально-технічної бази та інфраструктури Центру.

Генерал-лейтенант Пол Винник зазначив під час розмови із журналістами: «Наша співпраця є взаємовигідною, адже представники обох країн вчаться один в одного. Я мав можливість поспілкуватися із канадськими інструкторами, і вони вражені ентузіазмом українських колег, а також їхнім бойовим досвідом. І хочу наголосити, що ми і самі багато чому вчимося від українців».

Після роботи в МЦМБ високі гості продовжили роботу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де її ректор, генерал-лейтенант Павло Ткачук, розповів про особливості підготовки офіцерських кадрів для вітчизняного війська, структуру та основні віхи становлення провідного навчального закладу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Згодом іноземні гості ознайомилися із елементами навчально-матеріальної бази навчального закладу. Вони, зокрема, відвідали Центр імітаційного моделювання, навчально-тренувальні комплекси водіння та стрільби, а також музей історії Національної академії сухопутних військ.

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу