Навчання львівських десантників проінспектував командувач сил НАТО в Європі

21:10 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Основною метою перебування американської делегації Яворівському полігоні було спостереження за ходом підготовки підрозділів Збройних Сил України іноземними інструкторами.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили середу, 23 листопада, що сьогодні в Міжнародний центр миротворчості та безпеки, більш відомий як Яворівський полігон, завітала делегація збройних сил США, яку очолював верховний головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі – генерал Кьортіс Скапарротті. Основною метою перебування американської делегації на полігоні було спостереження за ходом підготовки підрозділів ЗС України іноземними інструкторами в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки-Україна (JMTG-U)».

Під час візиту високого гостя супроводжували начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, а також перший заступник голови Львівської обласної державної адмПідготовкуіністрації Ростислав Замлинський. Зокрема, на ділянці «Будинок обшуку-населений пункт» представники Сполучених Штатів поспостерігали за ходом підготовки однієї з рот львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Тут під проводом американських інструкторів українські десантники відпрацьовували тактичні вправи із зачистки населеного пункту та звільнення заручників. Також американські гості мали можливість побувати на заняттях із вогневої підготовки та побачити атакувальні дії у складі взводу із використанням штатного озброєння та військової техніки.

Перебуваючи на МЦМБ генерал Кьортіс Скапарротті поспілкувався із українськими десантниками, які нині проходять вишкіл на полігоні. Він також відзначив деяких американських військовослужбовців-інструкторів черговими військовими званнями та відзнаками за бездоганну службу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини