Національні гвардійці навчаються на Львівщині штурмувати будівлі

14:05 6 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Інструктори й спостерігачі високо оцінюють рівень підготовки і злагодженість підрозділу бригади швидкого реагування НГУ.

«На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває під час активної фази україно-американських командно-штабних навчань «‪Rapid Trident – 2016» підготовка підрозділу бригади швидкого реагування Національної гвардії України», – повідомили в прес-службі НГУ, де також розповіли подробиці:

«Під час навчань особовий склад підрозділу під контролем американських, британських, канадських, військових інструкторів та спостерігачів з інших країн членів НАТО відпрацьовує різноманітні тактичні завдання, зокрема штурм будівель, зачистка приміщень, взяття під контроль особливо-важливого об’єкту тощо. Інструктори та спостерігачі високо оцінюють рівень підготовки і злагодженість нацгвардійців.

Військослужбовець бригади швидкого реагування Національної гвардії. сержант Устим Мельник, розповів: «Я вперше на подібних навчаннях, але за такий короткий час уже багато чому новому навчився. Ми тут також обмінюємося досвідом. Цей досвід буде корисним під час виконання завдань у бойових умовах». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації