Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

17:49 1 грудня 2021 р.


Фото: ЛМР

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Зараз питання безпеки міст і країни є на першому місці. Зважаючи на те напруження, яке є на кордоні, всі міста і територіальні громади працюють в цьому напрямку.

Укриття мешканці дуже часто сприймають як захисну споруду з певними комфортними побутовими умовами. Але мешканці мають розуміти, що у разі атаки чи нападу, вони мають можливість, щонайменше, скористатися своїм підвалом. Тому підвали потрібно утримувати в чистоті, щоб була можливість доступу до цих комунікацій. Для укриття під час надзвичайної ситуації потрібно шукати, перш за все, підвали своїх будинків.

Тому дуже вважливо, щоб мешканці не забували, що ці приміщення мають таке ж подвійне призначення, а тому дбали про них. Власники будинків повинні дбати про це, а ми готові допомогти, розказати і показати, яким чином це потрібно зробити», - прокоментувала Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету ЛМР.

Нагадаємо, у Львові обстежили споруди, які можуть бути використані як найпростіші укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій. Обстеження районні комісії проводили понад півроку. Згідно з нормами, які визначила держава, мешканців Львівської міської територіальної громади забезпечено найпростішими укриттями на 197%.

США пригрозили Росії санкціями за Україну

За війну проти України Путіна змусять заплатити - Washington Post


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

20:26 19 січня 2022 р.

Тисячі українських перевізників, що здійснювали рейси до 12 країн ЄС, зупинили роботу

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників вийде на мирну акцію протесту до Посольства Республіки Польща з вимогою не порушувати права українських перевізників через зменшення квоти дозволів на міжнародні перевезення.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу