Найзабрудненіше повітря у Львові – на перехресті проспекту Чорновола й вулиці Під Дубом

17:26 13 жовтня 2014 р.

Транспортна розв'язка на перехресті вулиці Під Дубом і проспекту Чорновола у Львові

Транспортна розв'язка на перехресті вулиці Під Дубом і проспекту Чорновола у Львові
Фото: http://uk.wikipedia.org/

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, пересувна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» провела щоквартальне вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на 25-ти перехрестях міста зі значним транспортним потоком.

У прес-службі ЛМР повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що пересувна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» провела щоквартальне вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на 25-ти перехрестях міста зі значним транспортним потоком. У повідомленні також конкретизують:

«За результатами вимірювань, проведених протягом 3 кварталу 2014 року, найбільший вміст забруднюючих речовин (з перевищенням допустимих норм у 2 рази) зафіксований у повітрі на 4 перехрестях міста, зокрема: проспекту Чорновола – вулиці Під Дубом, вулиці Стрийської – вулиці Сахарова, вулиці Стрийської – вулиці Наукової – вулиці Хуторівка, вулиці Шевченка – вулиці Левандівської. У повітрі решти обстежених перехресть також виявлені незначні перевищення максимально-разової гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин.

Зазначимо, що впродовж 2 кварталу цього року було виявлено 9 перехресть, у повітрі яких зафіксовані перевищення допустимих норм у 2 рази.  Повітря досліджували на вміст оксиду вуглецю, оксиду азоту, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду на висоті 1,5-1,6 м. Проби повітря відбирали на тротуарі, на відстані 1-1,5 м від проїзної частини дороги».

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:08 13 квітня 2021 р.

У восьми ОТГ Львівщини за спалювання сухостою накладено штрафів на 26 тис грн: де саме

Під час держконтролю на території Львівського, Яворівського, Стрийського та Червоноградського районів працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно із представниками управління ДСНС України у Львівській області та працівниками Національної поліції виявили осіб, що вчинили самовільне спалювання сухої рослинності чи її залишків.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу