Найменше контрактників набрали на Львівщині в її обласному центрі

13:30 5 жовтня 2016 р.

У третьому кварталі 2016 року найбільше добровольців зголосилися у Львівській області на військову службу в Збройних Силах України за контрактом у Яворівському, Самбірському та Бродівському районах.

У Яворівському, Самбірському та Бродівському районах виконання плану набору на військову службу в Збройних Силах України за контрактом – більше 100%. Натомість найменшу активність громадяни виявляють у Львові та на Перемишлянщині.

Про це йшлося під час традиційної скайп-наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій. Він також наголосив, що ті райони, які виконали доведений план, можуть розраховувати на додаткові кошти з обласного бюджету на капітальні видатки.

Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що контрактники отримають покращені умови служби. Зокрема, передбачено хороше грошове забезпечення – від семи тисяч гривень, соціальні гарантії та можливість отримати житло. Держава обіцяє одноразову матеріальну допомогу, оздоровчі кошти, відпустку та професійне зростання.

Усі зацікавлені можуть звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат (його телефон – (032) 260-26-44). Вимоги для кандидатів: вік – від 18 до 40 років, задовільний стан здоров’я, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку. Детальніше про службу за контрактом можна дізнатися на сайті міністерства оборони.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу