Найближчим часом на Львівщині можуть надати учасникам війни 20 земельних ділянок, – ЛОДА

20:26 23 березня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, Робоча група з опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів надання учасникам АТО земельних ділянок, оглянула першочергово запропонованих 470 земельних ділянок у прилеглих до Львова населених пунктах.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 23 березня, «Щоденному Львову»:

«З метою опрацювання проблемних питань надання земельних ділянок для учасників АТО Львівською облдержадміністрацією до співпраці залучено Держземагенство у Львівській області, Городоцьку, Жовківську, Яворівську, Пустомитівську, Кам’янка-Бузьку районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування населених пунктів. Робоча група з опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів надання земельних ділянок, оглянула першочергово запропонованих 470 земельних ділянок у прилеглих до м. Львова населених пунктах.

У переважній більшості органами місцевого самоврядування завершується виготовлення та коригування містобудівної і землевпорядної документації, що надасть можливість, після її затвердження, виділити  земельні ділянки учасникам антитерористичної операції для житлового будівництва. На розробку необхідної містобудівної документації в обласному бюджеті передбачено 1 млн. 200 тисяч грн., а в бюджеті Львова – 600 тисяч грн. на виготовлення землевпорядної документації.За результатами огляду земельних ділянок 20 із них можуть бути надані найближчим часом: у Пустомитах – 12 ділянок, у селі Вовків – п’ять ділянок, у селі Підгірне – три ділянки.

Нагадуємо, що виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції для житлового будівництва здійснюється органами місцевого самоврядування. Списки осіб опрацьовуються підгрупою з питань визначення черговості та порядку надання земельних ділянок (представники військових формувань), робочою групою з опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів виділення земельних ділянок».

dailylviv.com

До теми

16:35 27 травня 2022 р.

Перетин кордону: зміни для автомобільних перевізників

Відповідно до Постанови № 615 від 20 травня, водії, які перетинають кордон з метою перевезення гуманітарної допомоги, тепер мають вказати перелік вантажу та термін перебування за межами країни.

Рубрика: Ситуації

16:12 27 травня 2022 р.

У Львові завтра грози і поривчастий вітер

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по місту Львову 28 травня вдень очікуються пориви західного вітру 15 – 20 м/с, гроза.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу