Найбільший рух осіб та транспортних засобів – у Шегинях, Краківці, Раві-Руській | Новини Львова

Найбільший рух осіб та транспортних засобів – у Шегинях, Краківці, Раві-Руській

17:33 26 грудня 2018 р.

  • 0

Найбільший рух осіб та транспортних засобів спостерігався на пунктах пропуску: Шегині, Краківець, Рава-Руська, на які припало майже 80% усіх пропускних операцій.

Про це сьогодні 26 грудня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі розповів офіцер управління прикордонного контролю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Василь Вітровчак.

Він зазначив, що найбільш активний рух спостерігається на кордоні із Польщею. 

«Якщо цьогоріч польську ділянку кордону перетнуло 17 млн осіб, то інші ділянки перетнуло до 1 млн осіб. Тобто суттєве збільшення відбувається власне на українсько-польській ділянці кордону”, – наголосив представник Держприкордонслужби.

Він також розповів про те, що динаміка зростання пасажиро-транспортних потоків призводила до незручностей для українців, а також іноземців. Зокрема, трапилася низка нестандартних конфліктних ситуацій.

«Разом з тим, та чисельність пунктів пропуску на українсько-польській ділянці кордону, на жаль, не дає змоги забезпечити досить швидкий перетин державного кордону. Наприклад, ПП Краківець працював на 120% більше від своїх проектних пропускних спроможностей. Тобто, якщо ми працюємо понаднормово, то змушені констатувати, що у чомусь ми програємо: чи неретельному огляді транспортних засобів, чи документів. Потрібно розуміти, що вигравши у швидкості, чи можемо програти у безпеці», – зазначив Василь Вітровчак.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 12 липня 2020 р.

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

Через спалахи коронавірусу в сусідніх країнах угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Громадянам України, яка потрапила до "червоного списку", у в'їзді до Угорщини буде відмовлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу