Найбільший рух осіб та транспортних засобів – у Шегинях, Краківці, Раві-Руській

17:33 26 грудня 2018 р.

Найбільший рух осіб та транспортних засобів спостерігався на пунктах пропуску: Шегині, Краківець, Рава-Руська, на які припало майже 80% усіх пропускних операцій.

Про це сьогодні 26 грудня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі розповів офіцер управління прикордонного контролю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Василь Вітровчак.

Він зазначив, що найбільш активний рух спостерігається на кордоні із Польщею. 

«Якщо цьогоріч польську ділянку кордону перетнуло 17 млн осіб, то інші ділянки перетнуло до 1 млн осіб. Тобто суттєве збільшення відбувається власне на українсько-польській ділянці кордону”, – наголосив представник Держприкордонслужби.

Він також розповів про те, що динаміка зростання пасажиро-транспортних потоків призводила до незручностей для українців, а також іноземців. Зокрема, трапилася низка нестандартних конфліктних ситуацій.

«Разом з тим, та чисельність пунктів пропуску на українсько-польській ділянці кордону, на жаль, не дає змоги забезпечити досить швидкий перетин державного кордону. Наприклад, ПП Краківець працював на 120% більше від своїх проектних пропускних спроможностей. Тобто, якщо ми працюємо понаднормово, то змушені констатувати, що у чомусь ми програємо: чи неретельному огляді транспортних засобів, чи документів. Потрібно розуміти, що вигравши у швидкості, чи можемо програти у безпеці», – зазначив Василь Вітровчак.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу