Найбільше заяв на отримання земельних ділянок подали учасники війни з Волині, Львівщини й Київщини

23:52 13 квітня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Як повідомив глава Держгеокадастру Максим Мартинюк, бажання отримати земельну ділянку виявили в Україні близько 30 тисяч військовослужбовців

На сайті «DT.UA» (електронній версії київської газети «Дзеркало тижня. Україна») повідомили сьогодні, 13 квітня:

«За станом на 19 березня, заяви на отримання земельних ділянок подали близько 30 тисяч військовослужбовців. Про це в інтерв'ю «DT.UA» сказав глава Держгеокадастру Максим Мартинюк, призначений на цю посаду в березні 2015 року.

Найбільше заяв подано у Волинській (3443), Львівській (3171), Київській (3066), Миколаївській (2512), Житомирській (2159), Рівненській (1896) областях. Найменше – в Одеській (55), Харківській (56) і Запорізькій (246).

Виділено всього близько 10 тисяч га, і цей процес, обіцяє Мартинюк, буде продовжуватися. Чиновник повідомив також: «Процес виділення земель ветеранам сьогодні відбувається загалом без затримок, я особисто тримаю його на контролі – всі спірні питання, які виникають, ми намагаємося вирішувати без зволікання в оперативному порядку».

За словами Максима Мартинюка, для учасників АТО діє стандартна процедура і нормативи отримання землі, прописані в Земельному кодексі. Але перед усіма начальниками обласних управлінь земельних ресурсів поставлено завдання знайти масиви – це кілька десятків гектар, як правило, – і розподілити їх між учасниками АТО. Мартинюк зазначив, що питання того, як військовослужбовці потім будуть використовувати цю землю, це виключно їхня справа.

«Захочуть – продадуть, захочуть – побудують будинок або займуться фермерством. Це вже їх право, а наш обов'язок – виділити їм цю землю, на яку вони мають право згідно з законом», – сказав чиновник».

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

14:28 7 травня 2021 р.

Цими вихідними в Парку культури запрацюють атракціони. Маски обов'язкові

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочинається сезон атракціонів. Зараз адміністрація парку проводить активну підготовку, і вже із суботи, 8 травня, «Містечко атракціонів» буде приймати відвідувачів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу