Найбільше загиблих в Україні в ДТП – на Львівщині

11:40 28 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

В обласній прокуратурі запевнили: «Попри те, що Львівська область зберігає першість щодо кількості ДТП з потерпілими, проте вже упродовж липня-вересня 2018 року значно зменшився показник загибелі учасників ДТП».

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в п’ятницю, 28 вересня: «Незважаючи на значне зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на 18,5% за шість місяців 2018 року (861) порівняно з аналогічним періодом 2017-го (1056), смертність у автопригодах залишилася, фактично, на рівні півріччя минулого року – за шість місяців 2018 року – 123 летальні випадки, за шість місяців 2017 року – 124. Аналізувалась кількість ДТП із летальними наслідками і на координаційній нараді керівників правоохоронних органів у липні цього року, на яку були запрошені керівники Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації».

«За наслідками вжитих заходів вдалося досягнути певних позитивних результатів. Упродовж кварталу 2018 року, на дорогах Львівщини внаслідок ДТП загинуло 55 осіб, а протягом аналогічного періоду минулого року – 84, що на 35% менше. Попри те, що область зберігає першість щодо кількості ДТП з потерпілими, проте вже упродовж липня-вересня 2018 року значно зменшився показник загибелі учасників ДТП», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу