Над Києвом збито понад 20 російських крилатих ракет, - КМВА

06:38 6 червня 2023 р.

Фото до новини

Влучань ракет в об'єкти столиці не було.

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив оперативну інформацію про повітряну атаку вночі 6 червня на Київ, пише Dailylviv.com.

"Рашисти ніколи не зупиняться, допоки ми їх не переможемо. Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов ніч. Знов сирена. Знов масована ракетна атака, потенційно - крилатими ракетами типу Х-101/555. Пуски були здійснені традиційно - зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря. 

За попередньою інформацією, силами і засобами ППО в повітряному просторі навколо столиці було виявлено і знищено понад 20 повітряних цілей ворога! Всі збиті, влучань не було. 

Воїни нашої протиповітряної оборони - справжні герої! Внаслідок падіння уламків в Деснянському районі пошкоджено дорожнє покриття, лінії електропередач тролейбусного сполучення, частково вибиті вікна магазину. Відомості щодо потерпілих наразі не надходили. 

Дані оперативного зведення, інформація щодо руйнувань і потерпілих збираються та уточнюються. Стежте за новими повідомленнями. Вірте в Перемогу, підтримуйте ЗСУ. Допомагайте щодня наближати мир в Україні після нашої Перемоги", - Сергій Попко, начальник КМВА.

У Львові двічі лунав сигнал повітряної тривоги: Козицький пояснив причину

Пуски російських крилатих ракет з району Каспію

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів