Начальник управління транспорту Львівської міськради буде обраний на конкурсі

11:40 28 вересня 2017 р.

Управління персоналом Львівської міської ради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора департаменту – начальника управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Вимоги до посади – повна вища освіта відповідного професійного спрямування (автомобілі, автомобільне господарство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років, післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління». Додаткові вимоги – стратегічне бачення розвитку транспортної системи міста, досвід роботи на керівних посадах в автомобільній галузі на рівні керівника, заступника керівника».
«Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу). За додатковою інформацією звертатись за телефоном 297-59-96 та в кабінет №215а Львівської міськради (Оксана Блавацька)», – додали в міськраді.
«На останньому сесійному засіданні, яке відбулося 14 вересня, було прийнято рішення оголосити публічний конкурс на посаду начальника управління транспорту ЛМР. На сьогодні обов’язки начальника управління виконує Олег Партика», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу