Начальник поліції Львова запевнив, що покарає своїх підлеглих за «шарпанину»

14:54 29 жовтня 2015 р.


Фото: ukrinform.com

Юрій Зозуля наголосив, що в жодному разі не буде намагатися зам'яти справу чи спустити її на гальмах, проте прийме максимально зважене і справедливе рішення.

«П'яти поліцейським у Львові загрожує звільнення за негідну поведінку. Блюстителі порядку минулої ночі зчинили п'яну бійку у нічному кубі», – повідомив сьогодні, 29 жовтня, кореспондент агенції Укрінформ, якому, за його словами, начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля підтвердив: «Факт конфлікту у клубі за участю патрульних безперечно був, хоча бійкою це назвати не можна – була така собі шарпанина».

Він також запевнив, що затягувати з рішенням щодо подальшого перебування правопорушників у поліції не буде, при цьому розбирається не причина конфлікту, а поведінка у ньому правоохоронців. Юрій Зозуля навів приклад – інцидент за участю нетверезого поліцейського, що стався в обласному центрі наприкінці вересня. Тоді кадрове рішення було прийнято блискавично: порушника звільнили із поліції.

А на запитання кореспондента Укрінформу «Чому люди, які пройшли прискіпливий відбір до нової поліції, потрапляють у подібні ситуації?» начальник патрульної поліції зазначив: «Тут треба робити «похибку» на людський фактор і ситуації, що не завжди залежать від учасників. У жодному разі не буде намагатися зам'яти справу чи спустити її на гальмах, проте прийме максимально зважене і справедливе рішення». 

Про це поінформували сьогодні, 29 жовтня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «Як повідомляли регіональні ЗМІ, під ранок 29 жовтня  у розважальному закладі «Метро» у Львові сталася бійка за участю п'яти нетверезих працівників поліції з охороною закладу та деякими відвідувачами. Для розв'язання конфлікту на місце прибули працівники ДСО».

Як інформував «ЩЛ», у Львові поліцейські побилися з охоронцями.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу