Начальник Генштабу запевнив: «У нас накопичено досить спроможностей, щоб відвернути агресора» | Новини Львова

Начальник Генштабу запевнив: «У нас накопичено досить спроможностей, щоб відвернути агресора»

17:20 10 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Генерал армії України Віктор Муженко зустрівся з випускниками Національного університету оборони.

Начальник Генерального штабу й Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко, наголосив у четвер, 9 березня, під час зустрічі з випускниками оперативно-тактичного і оперативно-стратегічного рівнів Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, які за декілька тижнів завершать навчання і отримають призначення у бойові військові частини і підрозділи, що вони повинні застосувати всі набуті знання та досвід для вдосконалення підготовки військ та підвищення їх спроможності у виконанні завдань із захисту Батьківщини. Начальник Генштабу підкреслив: «Ви вже знаєте місця свої подальшої служи і невдовзі прибудете у війська. Пам’ятайте головне – саме на вас покладається відповідальність за вдосконалення всієї системи підготовки військ та підвищення їх бойових спроможностей. В умовах розвитку Збройних Сил, формування нових підрозділів та їх підготовка до участі у бойових діях в АТО набуває особливого значення».

Віктор Муженко також зазначив: «Події на Світлодарській дузі, поточна ситуація в Авдіївці та зростання напруги на Маріупольському напрямку свідчать, що противник намагається розхитувати ситуацію. Наші підрозділи успішно протистоять противнику, але всі ми, і особливо – органи військового управління, маємо бути готовими до різкого загострення обстановки. У нас накопичено достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій».

Головнокомандувач Збройних Сил України наголосив також: «Ми маємо максимально ефективно використовувати набутий бойовий досвід на рівні керівників всіх рівнів, починаючи від командира відділення. На керівні посади в органах військового управління призначаються в першу чергу офіцери з досвідом бойових дій, і таких у нас чимало. Цей досвід допомагає уникати бойових втрат серед особового складу. Людське життя для нас – головна цінність».

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Україна не втрутиться у вибори в США, - Зеленський

Кому дозволено їхати в Крим до 30 серпня

Львівська залізниця відновлює сполучення з Луцьком та Тернополем

Двоє іноземців вчинили грабіж на Закарпатті і втікали на Львівщину

У 19 повітах Польщі запровадили додаткові санітарні обмеження

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу