Начальник штабу сухопутних військ США проінспектував військові навчання на Львівщині (відео, оновлено)

00:15 9 липня 2015 р.


Фото: 5.ua

Генерал Реймонд Одієрно заявив у середу, що спільні військові навчання американських і українських військовослужбовців, які тривають на Яворівському полігоні у Львівській області, мають продовжуватися й надалі.

«Спільні українсько-американські навчання на Яворівському полігоні потрібно продовжувати і надалі», – заявив у середу, 8 липня, начальник штабу сухопутних військ США Реймонд Одієрно, який приїхав у середу проінспектувати навчання на Львівщині.

Він також запевнив: «Така підготовка корисна для обох країн, бо відбувається постійний обмін знаннями та досвідом між американськими десантниками та бійцями Нацгвардії України».

Крім того, під час візиту генерал відзначив 14-х американських військовослужбовців та трьох українських бійців. Одієрно повідомив також: «Зрозуміло, що Збройні сили України потребують такого навчання. Повернувшись назад в Америку, я доповім керівництву про перебіг спільних українсько-американських навчань, і тоді ж ухвалимо рішення про можливу ширшу співпрацю з українською армією».

Спільні українсько-американські навчання на Яворівському полігоні розпочалися наприкінці травня і триватимуть до вересня. Участь у них з обох сторін приймають по триста військовослужбовців.

Про це повідомили в середу, 8 липня, на телевізійному «5 каналі». Натомість на «Радіо Свобода» розповіли:

«Спільні військові навчання американських і українських військовослужбовців, які наразі тривають на Яворівському полігоні у Львівській області, мають продовжуватись і надалі», – заявив начальник штабу Армії (Сухопутних військ) США генерал Реймонд Одієрно. Чотиризірковий генерал армії США, який уперше прибув до України з інспекцією українсько-американських навчань «Безстрашний захисник-2015» («Fearless Guardian 2015») зауважив також:

«Дуже важливо, що американські та українські військовослужбовці не лише разом тренуються, але й разом живуть, харчуються, спілкуються. Це сприяє поліпшенню відносин поміж двома державами.

Американські військові тренують українців, але водночас переймають досвід в українських бійців, які воювали. Такі спільні навчання варто проводити надалі, і коли я повернусь у США, то рекомендуватиму керівництву продовжити такі тренування. 

Українські Збройні сили також потребують навчання на комплексах контрбатарейних радарів далекого радіусу дії. Їх немає на озброєнні української армії, це не летальний вид зброї. Але таке обладнання миттєво визначає, звідки ворог веде обстріл, що дозволяє зберегти життя бійцям. Водночас, наявність такого комплексу на озброєнні унеможливлює використання ворогом озброєння з великим радіусом ураження.

Реймонд Одієрно пообіцяв, що доповідатиме своєму керівництву і з цього питання. Американський генерал наголосив, що його вражає сміливість українських бійців, які хочуть вчитись і переймати досвід, показують себе в бою. Він також вручив військові нагороди і відзнаки американським та українським військовослужбовцям.

Навчання «Безстрашний захисник-2015» («Fearless Guardian 2015») розпочалися в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Яворівському полігоні 20 квітня. Майже 300 десантників зі 173-ї повітряно-десантної бригади США навчають на них бійців Національної гвардії України, а також представників військових навчальних центрів Збройних сил України.

Через ці навчання пройдуть трьома потоками загалом 900 нацгвардійців. Зараз тренується вже друга ротація нацгвардійців. Крім того, до американців там мають приєднатися й військові-інструктори з Канади і Великої Британії».

Про це повідомили в середу, 8 липня, на «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу