На звалищі неподалік Львова розчистили вчора 750 м³ сміття

10:00 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lvivexpres.com

За інформацією обласного управління ДСНС, 30 червня нових вогнищ пожежі на території Грибовицького полігону твердих поьутових відходів не зафіксовано.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Львівською міською радою було залучено для розчистки ставків з інфільтратами від сміття два екскаватори, з них один – на понтонах. Проводилося спостереження на предмет виявлення зниклого працівника комунального підприємства Олександра Бутіна. Упродовж дня розчищено 750 м³ сміття, зокрема – 450 м³ екскаватором на понтонах.

До проведення робіт були залучено семеро працівників, зокрема – троє рятувальників, а також дві одиниці техніки. Пожежно-рятувальні підрозділи перебувають у черговому режимі. Ситуація станом на ранок1 липня контрольована».

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу