На звалищі Львова виконали 80% підготовки рекультивації

17:00 25 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На Грибовицькому полігоні третій місяць тривають активні підготовчі роботи із рекультивації сміттєзвалища.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Станом на сьогодні вивезено 80% забрудненого ґрунту із місця зсуву, який стався у 2016 році. 90% сміття з цього місця розчищено та повернуто на купол сміттєзвалища. Підготовчі роботи тривають в рамках міжнародного проекту за підтримки ЄБРР».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив: «Головним завданням на цій локації є приведення ділянки до природного стану. Йдеться про впорядкування місця, де три з половиною роки тому стався зсув. Зараз техніка працює поблизу озер з фільтратами, у зневоднених місцях, і вивозить звідти сміття, що залишилося. Усе сміття та забруднена земля вивозиться на купол полігону, нею вирівнюється рельєф і таким чином відбувається виположування схилів. Згодом розпочнеться накриття полігона спеціальним технологічним ізоляційним шаром».

«На Грибовицькому полігоні успішно приступили до ліквідації озер з фільтратами, одне з яких вдалося повністю осушити. Сформовано бетонний перехоплюючий канал, завдяки якому впорядковано збір фільтратів у підніжжі полігона», – поінформували також у міськраді.

Вадим Ноздря розповів також: «Будівництво такого каналу є однією з головних завдань підготовчого етапу на полігоні. Якщо до цього часу фільтрати хаотично стікали струмками, то новий рівчак дозволяє під контролем збирати та організовано відводити фільтрат для подальшої очистки. Це дуже важливий чинник, який негативно впливав на довкілля і який нам вже вдалося взяти під контроль».

«У процесі підготовчих робіт фахівці готуються до встановлення контейнерів для очищення фільтратів. Зокрема, завезено два насоси зворотного осмосу, а підрядники готуються до монтування мереж. Очікується, що нова станція очищення фільтратів повноцінно запрацює до кінця цього року», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу