На звалищі Львова виконали 80% підготовки рекультивації

17:00 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На Грибовицькому полігоні третій місяць тривають активні підготовчі роботи із рекультивації сміттєзвалища.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Станом на сьогодні вивезено 80% забрудненого ґрунту із місця зсуву, який стався у 2016 році. 90% сміття з цього місця розчищено та повернуто на купол сміттєзвалища. Підготовчі роботи тривають в рамках міжнародного проекту за підтримки ЄБРР».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив: «Головним завданням на цій локації є приведення ділянки до природного стану. Йдеться про впорядкування місця, де три з половиною роки тому стався зсув. Зараз техніка працює поблизу озер з фільтратами, у зневоднених місцях, і вивозить звідти сміття, що залишилося. Усе сміття та забруднена земля вивозиться на купол полігону, нею вирівнюється рельєф і таким чином відбувається виположування схилів. Згодом розпочнеться накриття полігона спеціальним технологічним ізоляційним шаром».

«На Грибовицькому полігоні успішно приступили до ліквідації озер з фільтратами, одне з яких вдалося повністю осушити. Сформовано бетонний перехоплюючий канал, завдяки якому впорядковано збір фільтратів у підніжжі полігона», – поінформували також у міськраді.

Вадим Ноздря розповів також: «Будівництво такого каналу є однією з головних завдань підготовчого етапу на полігоні. Якщо до цього часу фільтрати хаотично стікали струмками, то новий рівчак дозволяє під контролем збирати та організовано відводити фільтрат для подальшої очистки. Це дуже важливий чинник, який негативно впливав на довкілля і який нам вже вдалося взяти під контроль».

«У процесі підготовчих робіт фахівці готуються до встановлення контейнерів для очищення фільтратів. Зокрема, завезено два насоси зворотного осмосу, а підрядники готуються до монтування мереж. Очікується, що нова станція очищення фільтратів повноцінно запрацює до кінця цього року», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:23 10 квітня 2020 р.

«Львівтеплоенерго» зігріває 13 бюджетних установ

Відповідно до розпорядження міського голови Львова з 8 квітня у Львові закінчено опалювальний сезон для населення, натомість у заклади охорони здоров’я опалення подається на підставі звернень.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Будівельникам у Львові дозволили працювати на свіжому повітрі

У Львові просять безкоштовні продуктові набори і ті, хто їх не потребує

«Львівтеплоенерго» зігріває 13 бюджетних установ

21 квітня – кінцева дата для дистанційного подання звіту з єдиного внеску

«Львівтеплоенерго» посадило Сихів 10 квітня на водний карантин

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу