На зупинках у центрі Львова вже демонтовують карти міста, заповнені російською мовою (оновлено)

13:30 18 грудня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Директор ДП «БігБорд» Віталій Стецишин запевнив: «Сталося непорозуміння».

«КП «Адміністративно-технічне управління» провело розмову з львівською рекламною компанією «БігБорд», яка розмістила на зупинках громадського транспорту в центрі Львова російськомовні карти міста. Керівництво компанії пообіцяло демонтувати ці карти і розмістити українською мовою», – повідомили сьогодні, 18 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Директор ДП «БігБорд» Віталій Стецишин прокоментував: «Сьогодні найближчим часом ми демонтуємо карти, я вже дав вказівку. Сталося непорозуміння, бо ці карти були призначені для іншого міста. Ми будемо тісно співпрацювати з містом і обговоримо, яку ще інформацію про місто, окрім карт, можна розмістити на зупинках».

А невдовзі в прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 18 грудня, «Щоденному Львову»:

«Російськомовні карти на зупинках транспорту вже демонтовують. Зараз проводиться демонтаж російськомовних карт міста на зупинках громадського транспорту в центрі Львова.

Незабаром розмістять карти українською мовою. Директор ДП «БігБорд» Віталій Стецишин повідомив: «Ми замовляли карти в стороннього підрядника, який друкував карти і для інших міст. Тому допустились такої помилки. Зараз триває процес демонтажу». 

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу