На головному залізничному вокзалі Львова провели День відкритих дверей

10:00 26 липня 2016 р.


Фото: railway.lviv.ua

Відвідувачі двірця мали можливість ознайомитись із актуальними вакансіями на підприємствах магістралі та заповнити анкети для прийому на роботу.

«Львівська магістраль відкрила двері для потенційних працівників», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі Львівської залізниці, де також розповіли подробиці:

«На головному залізничному вокзалі Львова пройшов День відкритих дверей. Відвідувачі двірця мали можливість ознайомитись із актуальними вакансіями на підприємствах магістралі та заповнити анкети для прийому на роботу.

За інформацією служби кадрової та соціальної політики, на дні відкритих дверей загалом презентували понад 100 вакантних робочих місць – сьогодні регіональна філія «Львівська залізниця» потребує представників робітничих професій: монтерів колії, токарів, шліфувальників, газо- та електрозварювальників, слюсарів із ремонту рухомого складу тощо. Особливу увагу на важливості проведення Дня відкритих дверей закцентував на апаратній нараді в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник, який зазначив: «Ставимо собі за мету не заради «галочки» провести цей захід, а справді взяти на роботу людей. Залізниці сьогодні критично необхідні кваліфіковані спеціалісти».

Робота на магістралі має ряд переваг. Заступник начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Львівська залізниця» Степан Когут розповів: «Соціальні пільги і гарантії на залізниці одні із найбільших серед українських підприємств. Це і безкоштовний проїзд один раз на рік у потягах далекого сполучення в межах України та країн колишнього СНД, надбавки за вислугу років, за шкідливі умови праці, за роботу у вечірній та нічний час. Усі залізничники Львівської магістралі користуються послугами медичного страхування, а також мають право на оздоровлення у пансіонаті «Галичина» у Херсонській області».

Окрім того, наприкінці минулого тижня між ПАТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум про взаєморозуміння. Його головною метою є підвищення з 1 липня заробітної плати на 25% основним працівникам.

Сьогодні на Львівській магістралі відбувся четвертий День відкритих дверей на Укрзалізниці. Раніше потенційних працівників приймали вокзали у Харкові, Дніпрі та Одесі. Начальник відділу професійного добору кадрів ПАТ «Укрзалізниця» Наталія Запорожець розповіла: «Такі заходи ми проводимо для того, щоб побачити наскільки людям цікава Укрзалізниця як потенційне місце роботи. Ми найбільший роботодавець України, роботодавець із 155-річною історією і нам є що сказати. Ми виходимо до людей, розповідаємо їм про нашу діяльність та шукаємо професійні кадри для наших підприємств».

Для формування бази кандидатів на вакантні посади відвідувачі заповнювали відповідні анкети, які дадуть можливість на їх основі створити актуальну базу резюме, встановити зворотній зв'язок, тобто безпосередній контакт роботодавця з потенційним працівником. Упродовж Дня відкритих дверей на регіональній філії «Львівська залізниця» такі анкети заповнили понад 60 осіб.

Ще частина зацікавлених потенційних працівників отримали контактну інформацію щодо наявних вакантних посад. З ними та іншими фахівцями, які ще надумають спробувати себе на сталевих магістралях, продовжують працювати у службі кадрової та соціальної політики Львівської залізниці. Сюди можна звертатися за телефоном (032) 226-48-01».

dailylviv.com

До теми

09:45 28 лютого 2021 р.

Пожежу в особняку в Лисиничах гасили в спецапаратах для захисту органів дихання та зору (відео)

28 лютого 00:42 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в с. Лисиничі Львівського району в цегляному двоповерховому житловому будинку, критому бляхою, розміром 10×15 м.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу