На «Західному обході Львова» завершують облаштування транспортної розв’язки

18:00 17 травня 2019 р.


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

Дорожники підходять до завершення робіт з влаштування транспортної розв’язки кільцевого типу в селі Сокільники на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Західний обхід Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 17 травня, в Службі автомобільних доріг у Львівській області: «На об’єкті вже влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття та бортовий камінь. Зараз ведуться підготовчі роботи для подальшого влаштування фігурних елементів мощення».

«На сьогоднішній день на транспортній розв’язці влаштовані дорожні знаки, згідно яких транспортний потік направлено відповідно до нової схеми організації дорожнього руху. Змінена схема організації дорожнього руху дозволить уникнути певні ускладнення, підвищити рівень безпеки та зручності у русі транспорту», – поінформували також у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу