На Яворівський полігон на Львівщині доставлено 1100 комплектів військових одностроїв, – Міноборони

17:47 20 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Військовослужбовці, які призвані в рамках п’ятої хвилі мобілізації і проходять підготовку на Яворівському полігоні на Львівщині, отримали сьогодні, 20 травня, військові однострої.

Як повідомляють представники служби логістики, протягом вчорашнього дня на полігон було доставлено 1100 комплектів військових одностроїв. Слід зазначити, що процес видачі військових одностроїв копіткий та тривалий. Адже кожен військовослужбовець має отримати військові одяг та взуття відповідних розмірів, щоб у подальшому якісно виконувати службові обов’язки.

Разом з тим під час видачі обмундирування виникли непередбачувані проблеми пов’язані із тим, що військовозобов’язані, які звикли у цивільному житті до розповсюджених розмірів відмінних від військового стандарту, дещо некоректно вказали свої ростовки. Теж стосується й дефіцитних розмірів: найменших та найбільших, яких випускають у дуже обмеженій кількості.

Через це виникла необхідність замінити 200 комплектів на інші розміри. Сьогодні ж необхідна кількість військової форми відкорегованих розмірів відвантажена і автомобільним транспортом з Києва буде доставлена на Львівщину.

Також сьогодні видано 800 пар берців. Решта – відвантажена і до завтрашнього ранку буде доставлена на Яворівський полігон разом із головними уборами.

Про це повідомили сьогодні, 20 травня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу