На Яворівському полігоні розпочався чемпіонат Сухопутних військ зі швидкісної та прикладної стрільби

19:10 2 вересня 2021 р.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався чемпіонат Сухопутних військ ЗС України зі швидкісної та прикладної стрільби.

Про це Dailylviv повідомили у пресслужбі Національної академії сухопутних військ.

Як розповів головний суддя змагань – начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії полковник Сергій Романчук, участь у чемпіонаті бере 22 команди.

– Є три групи. Перша –  це оперативні командування та Навчальні центри. Друга – вищі військові навчальні заклади і третя – частини безпосереднього підпорядкування. Загалом участь у змаганнях беруть більше  ніж 200 осіб. Залучається рядовий, сержантський та офіцерський склад, – додав полковник Сергій Романчук.

Змагання відбуваються під загальним керівництвом начальника відділу фізичної підготовки Управління підготовки у ВВНЗ та НЦ Командування підготовки КСВ ЗСУ полковника Владислава Суспо.

Найкращі стрільці будуть нагороджені медалями та грамотами. А вже завтра на військовому полігоні розпочнеться чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з воєнізованого кросу на 3 кілометри зі стрільбою та метанням гранати.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу