На Яворівщині присягнули понад 600 строковиків

12:54 7 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі львівської Національної академії сухопутних військ відбувся ритуал складання військової присяги на вірність українському народові солдатами строкової служби, призваними восени

Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували, що до єдиного строю стали на Яворівщині понад 600 юнаків, які представляють фактично всі регіони України. Зокрема на цих урочистих заходах були присутні заступник голови-керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Мар’яна Вільшанська, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

Перед тим, як скласти присягу, воїни впродовж місяця пройшли інтенсивний курс первинної військово-професійної підготовки, де отримали базові навички армійської служби. Вони, зокрема, вивчали основні положення військових статутів, тактичної, вогневої, стройової, фізичної, медичної підготовки тощо.

Упродовж наступних семи тижнів юнаки опановуватимуть знання за визначеними військово-обліковими спеціальностями. Одні стануть артилеристами, інші — автомобілістами, танкістами, розвідниками тощо. Загалом, у Навчальному центрі є можливість обрати з понад 90 військових спеціальностей. Вже після здачі підсумкових іспитів відбудеться розподіл військовослужбовців до військових частин. До виконання завдань в зоні проведення АТО вони скеровуватись не будуть.

За словами заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом, підполковника Володимира Безбородова, результати попередніх опитувань дають оптимістичні прогнози на подальшу армійську долю хлопців. Більшість з них запевняють, що готові захищати Україну, заради свого народу ризикувати життям та здоров’ям.

Офіцертакож додав, що цього призову до 184-го Навчального центру відбирались лише ті юнаки, які насправді бажають служити. Також багато молодих солдатів розглядають можливість підписання контракту зі Збройними Силами України.

Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з урочистостей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини