На Яворівщині планують операцію з підтримки миру

15:38 9 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: Василь Лабай

Українські, польські й литовські військові розпочали під наставництвом канадських інструкторів планування операції з підтримки миру, яка триватиме в рамках багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» до 18 листопада.

Про це повідомив сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» прес-офіцер багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» Василь Лабай. За його словами, десантно-штурмовий батальйон Високомобільних десантних військ Збройних України, литовський механізований батальйон, 5-й гірсько-піхотний батальйон, підрозділи тилу та інженерного забезпечення та батальйон управління під командуванням Литовсько-Польсько-Української бригади вже завершили процес аналізу наказу вищого штабу. 

Командир десантно-штурмового батальйону, майор Олег Баляс, запевнив: «Ми зрозуміли задум командира багатонаціональної бригади, провели аналіз зони нашої відповідальності і приступили до опрацювання виконання завдань десантно-штурмовим батальйоном. Що важливо, увесь процес ми здійснюємо згідно з процедурами НАТО. У цьому нам допомагають канадські інструктори і наставники. Упевнений, що після завершення «Кленової арки-2016» підлеглий особовий склад буде краще підготовлений для виконання операцій з підтримки миру» 

За словами заступника командира ЛитПолУкрбриг полковника Володимира Юданова, багатонаціональне командно-штабне навчання сприяє підвищенню професіоналізму та навичок офіцерів приданих бригаді підрозділів. А спільне навчання відкриває можливість для військовослужбовців країн-учасниць обмінятися досвідом партнерів щодо реагування на кризові ситуації. 

Полковник Володимир Юданов додав також: «Ми синхронізуємо процедури, порядок забезпечення і подальшого виконання завдань приданих до багатонаціональної бригади українського, польського і литовського батальйонів. Ми набуваємо взаємосумісності, ми діємо спільно. Завдяки цьому наші солдати краще підготовлені, а підрозділи ЛитПолУкрбриг набувають єдиного бачення виконання операцій».

За  словами прес-офіцера багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» Василя Лабая, вони триватимуть  у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки до 18 листопада.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини