На Яворівщині планують операцію з підтримки миру

15:38 9 листопада 2016 р.


Фото: Василь Лабай

Українські, польські й литовські військові розпочали під наставництвом канадських інструкторів планування операції з підтримки миру, яка триватиме в рамках багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» до 18 листопада.

Про це повідомив сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» прес-офіцер багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» Василь Лабай. За його словами, десантно-штурмовий батальйон Високомобільних десантних військ Збройних України, литовський механізований батальйон, 5-й гірсько-піхотний батальйон, підрозділи тилу та інженерного забезпечення та батальйон управління під командуванням Литовсько-Польсько-Української бригади вже завершили процес аналізу наказу вищого штабу. 

Командир десантно-штурмового батальйону, майор Олег Баляс, запевнив: «Ми зрозуміли задум командира багатонаціональної бригади, провели аналіз зони нашої відповідальності і приступили до опрацювання виконання завдань десантно-штурмовим батальйоном. Що важливо, увесь процес ми здійснюємо згідно з процедурами НАТО. У цьому нам допомагають канадські інструктори і наставники. Упевнений, що після завершення «Кленової арки-2016» підлеглий особовий склад буде краще підготовлений для виконання операцій з підтримки миру» 

За словами заступника командира ЛитПолУкрбриг полковника Володимира Юданова, багатонаціональне командно-штабне навчання сприяє підвищенню професіоналізму та навичок офіцерів приданих бригаді підрозділів. А спільне навчання відкриває можливість для військовослужбовців країн-учасниць обмінятися досвідом партнерів щодо реагування на кризові ситуації. 

Полковник Володимир Юданов додав також: «Ми синхронізуємо процедури, порядок забезпечення і подальшого виконання завдань приданих до багатонаціональної бригади українського, польського і литовського батальйонів. Ми набуваємо взаємосумісності, ми діємо спільно. Завдяки цьому наші солдати краще підготовлені, а підрозділи ЛитПолУкрбриг набувають єдиного бачення виконання операцій».

За  словами прес-офіцера багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016» Василя Лабая, вони триватимуть  у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки до 18 листопада.

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу