На вулиці Замарстинівській у Львові перевіряли підозрілу картонну коробку

16:16 23 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Для безпеки клієнтів відділення Приватбанку та його працівників на місце події були викликані представники поліції, які евакуювали усіх, хто знаходилися у приміщенні.

Сьогодні, 23 вересня,  у приміщенні відділення Приватбанку №19 на вулиці Замарстинівській, 49 була виявлена невідома картонна коробка. Для безпеки клієнтів банку та працівників на місце події були викликані представники поліції, які евакуювали усіх, хто знаходився у приміщенні.

Водночас, для встановлення власника та обставин знаходження у банку підозрілого предмету службою безпеки Приватбанку був здійснений перегляд систем відеоспостереження та виявлено, що коробку забула клієнтка банку у процесі обслуговування. З нею зв’язалися й повідомили, що забрати свою власність вона може у зручний для неї час.

На даний час власниця коробки отримала ії. Робота відділення поновлена. Про це повідомили сьогодні, 23 вересня, на сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте» з посиланням на прес-секретеря Приватбанку на Львівщині Докію Кузьменко.

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу