На вулиці Північній у Львові – тисячі тонн сміття

18:00 4 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Аве-Львів» і «Санком-Львів» не провели очищення станції перевантаження побутових відходів.

У прес-службі Львівської міськради розповіли в понеділок, 4 червня: «На перевантажувальній станції побутових відходів на вулиці Північній накопичено орієнтовано три тисячі тонн відходів. На цій станції з початку 2017 року перевантажує відходи ТзОВ «АВЕ Львів», а з квітня цього року – ще й ТзОВ «Санком-Львів».

«Департамент провів неодноразові комісійні обстеження перевантажувальної станції щодо накопичення відходів та надіслав листи перевізникам з вимогою ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище та привести дану територію до належного санітарного стану. Однак, станом на сьогодні станція залишається неочищеною», – поінформували також у міськраді.

Керівник департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало розповів: «Департамент з питань поводження з відходами організував і провів 10 травня 2018 року комісійне обстеження території на вулиці Північній, котра використовується з початку 2017 року як станція перевантаження твердих побутових відходів ТзОВ «АВЕ Львів», та з квітня цього року і ТзОВ «Санком-Львів». Під час роботи комісії було підтверджено факти накопичення відходів, про що складено відповідний акт».

«За результатами обстеження комісія зобов’язала ТзОВ «Аве-Львів» та ТзОВ «Санком-Львів», в термін до 31 травня 2018 року очистити від накопичених відходів станцію перевантаження і ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалища, привести дану територію до належного санітарного стану та не допустити утворення негативного екологічного впливу на навколишнє середовище та дискомфорту для мешканців прилеглих житлових масивів. Станом на 1 червня 2018 року, під час контрольного обстеження території станції перевантаження на вулиці Північній, з'ясовано, що ТзОВ «Аве-Львів» та ТзОВ «Санком-Львів» не провели очищення станції перевантаження від накопичених побутових відходів, орієнтовний залишок яких складає від 2,5 до трьох тисяч тонн», – доповнив Сергій Сало.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу