На вулиці Круглій у Львові буде дитячий майданчик, – ЛМР

15:45 1 липня 2016 р.


Фото: childfriendly.lviv.ua

Сьогодні депутатський корпус проголосував на сесії міськради про внесення змін до її ухвали щодо розміщення дитячих і спортивних майданчиків на території міста.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Відповідно до цієї ухвали новий дитячий майданчик площею 480 квадратних метрів з’явиться на вулиці Круглій, 7а. Депутат Львівської міської ради Любов Давидович зазначила сьогодні, 1 липня, на сесії ЛМР:

«Ця адреса не була включена, тому що не були готові усі документи. Буде відведена земельна ділянка – це якраз новий мікрорайон Під Голоском. І дуже багато земель беруть люди, які хочуть будувати, тобто власники  беруть власні землі.

Я просто переживаю через те, щоб діти не залишилися без майданчиків. Зараз іде така тенденція, що будівельні фірми беруть в оренду землю і на цій повністю земельній площі забудовують будинок і не відводять місця для дитячих майданчиків.

Там знаходяться три будинки, де в будинку більше 100 квартир і це велика кількість дітей. Дитячий майданчик буде площею 480 квадратних метрів. Поки що це є включення в  перспективну схему. Тобто, за цими будинками, діти дійсно будуть знати, що ця земля дійсно є для майданчиків.

І я ще проведу таку роботу з мешканцями, щоби це ішло за співфінансування. Тому що коштів потрібно багато на майданчики. В місті в цьому році поставлено 16 дитячих майданчиків – це не велика кількість, місто велике. І є така можливість, що за співфінансування таку роботу проведуть і за участю мешканців разом із управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР ми цей майданчик у цьому році зробимо».

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу