На вокзалі у Львові натрапили на розшукуваного трускавчанина

17:00 26 листопада 2014 р.


Фото: mvs.gov.ua

Як повідомила в середу помічник начальника лінійного відділу на станції Львів зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Соломія Таратула, транспортні міліціонери виявили під час перевірки документів розшукуваного червоноградськими правоохоронцями.

У прес-службі (лінійному відділі) управління МВС на Львівській залізниці повідомили сьогодні, 26 листопада, що співробітники його мобільної фільтраційної групи виявили під час відпрацювання приміщення вокзалу Львів-Головний громадянина, який розшукується червоноградськими правоохоронцями. Помічник начальника лінійного відділу на станції Львів зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Соломія Таратула конкретизує:

«Як повідомив начальник лінійного відділу на ст. Львів полковник міліції Віталій Горський, до чергової частини лінійного відділу було запрошено громадянина для встановлення його особи. Під час перевірки його документів по оперативних обліках встановлено, що він перебуває у розшуку. 40-річний мешканець міста Трускавця розшукувався правоохоронцями, як безвісті зниклий. Про встановлення громадянина повідомлено ініціатора розшуку».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу