На водогоні «Карачинів-Львів» тривають аварійні роботи

16:45 20 березня 2020 р.

У Львівській міськраді пообіцяли впродовж кількох годин відновити водопостачання

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 20 березня: «На магістральному водогоні «Карачинів-Львів» тривають роботи з ліквідації аварійної ситуації. Впродовж кількох годин роботи планують завершити і відновити водопостачання».

У «Львівводоканалі» розповіли подробиці: «Сьогодні на чавунному водогоні діаметром 600 мм трапилося аварійне пошкодження на стику трубопроводу. Ремонтні роботи завершуються. Маємо надію відновити водопостачання у повному обсязі упродовж кількох годин. Однак після відновлення водопостачання можливе тимчасове погіршення якості води унаслідок гідравлічних коливань, зокрема забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів».

Як інформував «ЩЛ», у зв’язку з аварійною ситуацією на магістральному водогоні «Карачинів-Львів», припинили подачу води у Шевченківський і Залізничний райони Львова.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу