На військових навчаннях на Львівщині розпочався польовий вишкіл (відео)

20:52 21 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Учасники українсько-американського командно-штабного навчання зі залученням військ «Репід Трайдент-2015» увійшли в активний робочий ритм.

На навчальних ділянках полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворівському районі Львівщини розпочалися заняття з підрозділами багатонаціональної бригади, створеної у рамках відпрацювання навчального сценарію. Перший тиждень навчання, військовослужбовці 18 країн будуть готуватись для проведення активної фази «Репід Трайдент-2015».

Офіцери об’єднаного штабу багатонаціональної бригади приступили до відпрацювання рішень за стандартами і процедурами НАТО щодо проведення стабілізаційної операції та операції з підтримання миру і безпеки. Особовий склад, розділений на декілька підрозділів, ретельно відпрацьовує елементи, які згодом доведеться комплексно втілювати на практиці під час активної фази навчання. Інтенсивний польовий вишкіл базується не лише на провідних методиках найкращих армій світу, але й з урахуванням досвіду проведення АТО на сході України.

Військовослужбовці обмінюються досвідом роботи на блокпостах, вчаться надавати невідкладну медичну допомогу, впевнено діяти за різних умов місцевості та в міській інфраструктурі, знешкоджувати саморобні вибухові пристрої, протидіяти ворожим атакам під час супроводження конвоїв і патрулювання, а також ефективно співпрацювати зі ЗМІ, місцевим населенням у зоні збройних конфліктів.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу