На військових навчаннях на Львівщині моделюють ситуації, максимально наближені до реального бою (відео)

14:54 8 травня 2015 р.


Фото: theinsider.ua

На Яворівському полігоні тривають спільні українсько-американські командно-штабні навчання із залученням американських військових – «Fearless Guardian» («Безстрашний захисник-2015»).

Військові відпрацьовують навики з вогневої підготовки, тактику пересування на полі бою, інженерну підготовку. Також американські десантники вчать українських національних гвардійців правильно поводитись на території ворога, вести розвідувальну роботу, затримувати підозрілих осіб, надавати першу медичну допомогу пораненим. 

Один з аспектів навчань – моделювання американськими військовими стресових ситуацій, максимально наближених до реального бою. Більшість вправ службовці Національної гвардії України виконують під постійним моральним тиском, фізичним навантаженням, криком.

Таким чином військові США стараються навчити український солдатів бути стресостійкими та вміти швидко і правильно діяти під час бойових завдань. У тренінгах, які триватимуть півроку, братиме участь полк «Азов», батальйон імені Кульчицького, «Ягуар», «Омега» та інші підрозділи Національної гвардії з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці.

Про це повідомило сьогодні, 8 травня, інтернет-видання «Інсайдер».

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу