На відкриття пам’ятника Андрею Шептицькому у Львові просять брати лише найнеобхідніше

18:00 28 липня 2015 р.


Фото: zik.ua

Прочан закликають не брати зі собою завтра на площу Юра у Львові речей, які потребують додаткового огляду та не є найнеобхіднішими.

«У зв’язку із російськими терористичними загрозами та з метою гарантування безпеки у місцях масового скупчення громадян, просимо Вас завчасно прибути на урочистості з нагоди відкриття пам’ятника та святкування 150-ї річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, оскільки правоохоронними органами будуть здійснюватися додаткові заходи безпеки», – повідомили сьогодні, 28 липня, обласної державної адміністрації, де також закликають: «Просимо не брати з собою речей, які потребують додаткового огляду та не є найнеобхіднішими. Запрошуємо львів’ян та гостей міста на святкування та просимо вибачення за можливі незручності, пов’язані з додатковими заходами безпеки».

Як інформував «ЩЛ», завтра Президент України візьме участь у відкритті пам’ятника Андрею Шептицькому у Львовісьогодні й завтра львівських правоохоронців переведено на посилений варіант несення служби.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу