На Сихові реалізовують проект «Енергоефективний район Львова» | Новини Львова

На Сихові реалізовують проект «Енергоефективний район Львова»

16:15 11 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові стартував пілотний як для міста, так і для України проект «Енергоефективний район».

Проект «Енергоефективний район Львова» реалізовуватимуть  від імені та на підставі доручення Федерального міністерства довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини («BMU»). Впроваджуватиметься проект Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ». Тривалість проекту – 4,5 років (до 30 вересня 2022 року). Бюджет  – п’ять мільйонів євро.

Пілотним районом для впровадження проекту обрано Сихів. У його межах буде обрано пілотний мікрорайон. Проект запропонує обраному мікрорайону додатковий механізм енергоефективних заходів. Запланована підтримка термомодернізації житлового фонду підлягає приведенню її у відповідність з проектом модернізації системи теплопостачання ЄБРР.

Окрім того, проект розробить комплексну модель енергоефективного постачання та споживання теплової енергії для обраного мікрорайону та сприятиме поширенню набутого досвіду. Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:07 3 липня 2020 р.

Ресторатори Львова погрожують безстроковою акцією протесту проти карантину

Сьогодні, 3 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький звернувся із листом до міської влади з вимогою скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС та заборонити у Львові діяльність закладів громадського харчування, фітнес-центрів і спортзалів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу