На сміттєзвалиші неподалік Львова остерігаються застосовувати важку техніку

13:48 5 червня 2016 р.


Фото: dsns.gov.ua

Рятувальники повідомили в неділю: «У зв'язку із значною загрозою зсуву сміття, збереженням тенденції до його виникнення та великою небезпекою, внаслідок цього, для особового складу залученого до проведення пошукових робіт прийнято рішення не відновлювати проведення пошуково-рятувальних робіт із залучення важкої техніки».

У в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій опублікували в неділю прес-реліз « Оперативна інформація щодо зсуву сміття на території сміттєзвалища у Львівській області станом на 11-ту годину 5 червня», в якому поавідомили:

«Станом на 11.00 Львівським ДП «Західгеодезкартографія» проводяться інструментальні спостереження за рухом відкосу сміттєзвалища зі сторони проведення пошукових робіт. Роботи першої черги аварійно-відновлювальних робіт на основній захисній дамбі ставків накопичувачів інфільтратів завершено. 

У зв'язку із значною загрозою зсуву сміття, збереженням тенденції до його виникнення та великою небезпекою, внаслідок цього, для особового складу залученого до проведення пошукових робіт прийнято рішення не відновлювати проведення пошуково-рятувальних робіт із залучення важкої техніки. 5 червня о 8.00 Львівським ДП «Західгеодезкартографія» розпочалися інструментальні спостереження за рухом відкосу сміттєзвалища зі сторони проведення пошукових робіт. Рішення щодо відновлення пошукових робіт буде прийнято за результатами обстеження поверхні сміттєзвалища та геодезичних спостережень.

5 червня о 7.00 проведено засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Комунальним підприємством Львівської міської ради ЛКП «Збиранка», у відповідності до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС, проводиться  візуальне спостереження за верхньою частиною сміттєзвалища. 4 червня о 19.00 пошукові роботи та інженерні роботи по укріпленню дамби припиненні.

Від початку проведення робіт вже пересипано 51 457 кубічних метрів сміття. Обстежено площу близько 12 262 квадратних метрів. Для укріплення дамби викладено 4 544 мішки з піском. Координацію робіт здійснює штаб на чолі з начальником Головного управління ДСНС у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу