На Скнилівському мості під Львовом облаштували бар’єрне й перильне огородження

10:14 29 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Служби автомобільних доріг Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко запевнив: «Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки».

Будівельники завершують на Скнилівському мосту роботи з влаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів, на яких днями з'явиться асфальтобетонне покриття. Начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко розповів:

«Роботи по облаштуванню під'їздних шляхів та благоустрою Скнилівського мосту не припинялються у вихідні й святкові дні. Будівельники розуміють, що громада Львова та сусідних сіл з нетерпінням чекають введення мосту в експлуатацію.

Тривають роботи з розширення земляного полотна на підході до шляхопроводу. Перед тим будівельники влаштували на мосту бар’єрне та перильне огородження. Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки».

Упродовж двох місяців будівельники провели на ділянці 7+222 км (село Холодновідка) шляхопроводу автомобільної дороги Західний обхід Львова монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи з заміни зношених елементів моста, бетонування двох з чотирьох прольотів, монолітизації плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Згідно кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн. Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. 

Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році. Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід Львова (7+222 км село Холодновітка Пустомитівського району) побудований в 1963 році.

Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Службовицю комунального підприємства у Львові судитимуть за привласнення 66 тисяч гривень

Пригоди водія Вечірка у Міннеаполісі

Пішохідний перехід “Угринів” між Україною і Польщею відновить роботу

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах чотирьох областей (графік)

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу