На Скнилівському мості під Львовом облаштували бар’єрне й перильне огородження

10:14 29 червня 2015 р.


Фото: зі сторінки Служби автомобільних доріг Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко запевнив: «Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки».

Будівельники завершують на Скнилівському мосту роботи з влаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів, на яких днями з'явиться асфальтобетонне покриття. Начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко розповів:

«Роботи по облаштуванню під'їздних шляхів та благоустрою Скнилівського мосту не припинялються у вихідні й святкові дні. Будівельники розуміють, що громада Львова та сусідних сіл з нетерпінням чекають введення мосту в експлуатацію.

Тривають роботи з розширення земляного полотна на підході до шляхопроводу. Перед тим будівельники влаштували на мосту бар’єрне та перильне огородження. Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки».

Упродовж двох місяців будівельники провели на ділянці 7+222 км (село Холодновідка) шляхопроводу автомобільної дороги Західний обхід Львова монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи з заміни зношених елементів моста, бетонування двох з чотирьох прольотів, монолітизації плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Згідно кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн. Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. 

Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році. Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід Львова (7+222 км село Холодновітка Пустомитівського району) побудований в 1963 році.

Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу