На Скнилівському мості під Львовом кладуть асфальт

13:35 2 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Будівельники завершили роботи з відновлення конструкцій та облаштування гідроізоляції і під’їзних шляхів і встановили бар’єрне та перильне огородження та розширили земляне полотно на підходах до шляхопроводу.

Станом на середу, 1 липня, на шляхопроводі автомобільної дороги Західний обхід міста Львова на ділянці 7+222 км у селі Холодновідка будівельники прокладали вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття. Впродовж минулих вихідних будівельники завершили роботи з відновлення конструкцій та облаштування гідроізоляції і під’їзних шляхів. Також встановили бар’єрне та перильне огородження і розширили земляне полотно на підходах до шляхопроводу.

Упродовж двох місяців будівельники провели монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи зв заміни зношених елементів моста, бетонування двох із чотирьох прольотів, монолітизації  плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно з кошторисно-проектною документацією, вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн.

Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році.

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова 7+222 км у селі Холодновітка Пустомитівського району побудований в 1963 році.

Про це повідомили сьогодні, 2 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу