На сходовому майданчику 14-поверхового житлового будинку на вулиці Пасічній у Львові натрапили на повішану (оновлено)

10:32 9 березня 2015 р.


Фото: cxid.info

Як повідомили в понеділок у прес-службі облдержадміністрації, на сходовому майданчику на тринадцятому поверсі чотирнадцятиповерхового житлового будинку на вулиці Пасічній у Львові знайдено повішану Ксенію Х, 1989 року народження.

8 березня о 08.33 на сходовому майданчику на тринадцятому поверсі чотирнадцятиповерхового житлового будинку на вулиці Пасічній у Львові знайдено повішану Ксенію Х, 1989 року народження. Обставини події встановлюються. Проводиться дослідча перевірка. Про це повідомили сьогодні, 9 березня, в прес-службі облдержадміністрації.

Натомість журналісти телеканалу «НТН» Вікторія Балицька, Михайло Заярнюк повідомили сьогодні, 9 березня:

«Молода львів'янка звела порахунки з життям якраз у жіночий день. Уранці 8-го березня перехожі побачили жахливу картину – на балконі на рівні 13-го поверху житлового будинку висіло тіло на мотузці.

Правоохоронці не без труднощів визначили особу самогубиці. Адже вона не мешкала в будинку й не мала при собі жодних особистих речей, крім ключів та дисконтної картки.

Тіло дівчини побачила одна з мешканок квартири на 13 поверсі. Уранці відсунула фіранку й побачила жахливе видовище.

Олександр, мешканець м. Львова:

– Жінка по сьогоднішній день не може прийти до тями, тому що вона висіла прямо перед кухонним вікном. З 14 на 13 поверх. Внучка в мене вдома, вона відкрила жалюзі. І дивиться – висить дівчина, і її погано стало.

Дівчина тут не жила. Як потрапила в будинок, невідомо.

Михайло, мешканець м. Львова: 

– В восьмій годині участковий прийшов. Два міліціонери, і говорить: подивіться. Я подивився – і нічо. Я її в тому будинку не бачив.

Наталя, мешканка м. Львова:

– Здалека що видно – що висить молода дівчина, і більше нічого. Тама маленька худенька фігурка. Враження тяжке, щось ще прокоментувати важко. В перший момент то мені, як мамі, стало неймовірно шкода батьків.

Біля тіла міліціянти не виявили ні сумки, ні телефона. У кишенях були лише два ключі та дисконтна картка мережі крамниць. За нею й визначили особу загиблої. Нею виявилася 25-річна бухгалтерка приватної фірми.

Володимир Федина, заступник керівника Личаківського РВ міліції м. Львова:

– Зі слів, це тільки зі слів мами було встановлено, що в неї останнім часом виникали фінансові проблеми на роботі, що, можливо, її спонукало до такого факту як самогубство.

Загибла Ксенія мешкала сама в окремій квартирі. Останні два тижні дівчина проживала з батьками в тому ж спальному районі, неподалік місця самогубства. Сусіди не помічали за нею якихось дивацтв. Кажуть, була спокійною та врівноваженою.

Стефанія, сусідка загиблої:

– Вона була дуже привітна. Дуже ввічлива. Любила тварин. Вигулювала весь час з собачкою, так ставилася досить так трепетно до тої собачки. А що могло, що могло трапитися – я не знаю.

Володимир Федина, заступник керівника Личаківського РВ міліції м. Львова:

– Зараз на даний час жодних версій ми не можемо стверджувати. Однак по тих даних, якими на даний час володіють працівники міліції, одною із версій це є самогубство. Яке могло бути на грунті тих проблем, які в неї були на роботі.

Дівчина повісилася на звичайному шарфі. На мить смерті навіть не зняла рукавичок. До того ж, щоби накласти на себе руки, їй довелося, уже із зашморгом на шиї, перелазити через поруччя балкону. Чи було це самогубство, ще мають з'ясувати експерти. Тим часом місцеві пов'язують це з начебто прокляттям, яке висить над будинком.

Любов, мешканка м. Львова:

– Ви знаєте, я думаю, що цей дім якийсь неблагополучний. Тому що тут вже викинувся хлопець. І загинув. І загинула маленька дитина, випала. Це третій випадок в тому будинку».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу